Новинки сантехніки

Чавунні ванни Roca

Posted On Липень 25, 2017 at 6:03 pm by / No Comments

Сантехніка Roca – провідний світовий бренд лідируючого виробника сантехніки Roca Group. Для багатьох споживачів Roca є синонімом якості та краси.Ванна чавунна ROCA CONTINENTAL розроблена за особливою технологією нанесення емалі на розігрітий виріб, що дозволяє створити ідеально гладку поверхню, а також гарантувати споживачеві високу стійкість до відшарування емалі.

Ванна ROCA в нашому магазині

Завоювала своє гідне місце сантехніка Roca і на Україні. У Києві вона є одним з постійних лідерів продажів. Українські покупці, давно вже розпещені вибором, все одно гідно оцінюють цей бренд. Про це красномовно говорить високий фінансовий оборот Roca в нашій країні і стійка ділова репутація.

У серії сантехніки Roca представлені як сантехнічні комплекти, так і окремі позиції, такі як ванни Roca і унітази Roca, а так само змішувачі, раковини, біде і багато іншого. Різноманітність у всіх категоріях підкріплено постійним оновленням модельних ліній.

Сантехніка Roca відрізняється філігранним виконанням, високою якістю і елегантним дизайном. З Roca працюють лідируючі сантехнічні ательє, а їх виробництва сертифіковані на найвищому рівні. У багатьох аспектах, таких як наприклад «гаряче» емалеве покриття ванн технологія Roca багато в чому унікальна. Так само досконально виробник підходить до використовуваних матеріалів, наприклад чавун, який використовується при виробництві ванн Roca, за складом перевершує більшість інших зразків. Ергономічність і зручність сантехніки Roca взагалі – вище всяких похвал.

Ванна чавунна ROCA CONTINENTAL розроблена за особливою технологією нанесення емалі на розігрітий виріб, що дозволяє створити ідеально гладку поверхню, а також гарантувати споживачеві високу стійкість до відшарування емалі. Чавунна ванна ROCA має антислизьке покриття дна, що значно підвищує безпеку для дітей і людей похилого віку. Офіційна гарантія від виробника ROCA 10 років на весь асортимент ванн. Чавунні ванни ROCA вирізняються своїм оригінальним дизайном і простотою в догляді.

Виробник ROCA виготовляє ванни великої міцності. Покриття є стійким до ударів і протистоїть дії кислотам, миючим засобам. Це дає змогу чавунним ваннам залишати свій первинний колір і блиск.

Окремо треба сказати про екологічність і безпеки сантехніки Roca. При розробці матеріалів спеціально створюються склади, що виключають шкідливі і небезпечні компоненти, що найчастіше допускають деякі виробники в гонитві за скороченням витрат. А при розробки різних моделей сантехніки Roca, ванн особливо – найпильнішу увагу приділяється безпеці в експлуатації.

Сантехніка Roca є одним з безперечних лідерів у своєму сегменті з початку 20-го століття. І з кожним роком все елементи технології, склад матеріалів і дизайнерський підхід поступально вдосконалюється. Це не залишається непоміченим. Сантехніка Roca (а найчастіше, звичайно, чавунні ванни Roca) відзначені десятками найпрестижніших світових і Європейських нагород.

Поширити в соцмережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CALL ME
+
Надіслати!
0

Мій кошик

%d блогерам подобається це: