Новинки сантехніки

Початок співпраці з KAN-Therm Sp. z o.o.

Posted On Листопад 28, 2017 at 2:15 pm by / No Comments

Шановні відвідувачі, ми раді Вам повідомити, що інтернет магазин  “Eidos House” розпочинає співпрацю з провідним виробником інсталяційних систем інженерної техніки KAN-Therm Sp. z o.o.

Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується на виробництві інсталяційних систем інженерної техніки – це труби, фітинги, що доповнюють елементи, автоматика. В процесі виробництва використовується тільки якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй галузі як в Європі, так і в усьому світі. Інсталяційні системи KAN-therm використовуються на найбільш відповідальних сучасних об’єктах. Центральний офіс компанії розташований в Белоcтоке (Польща). Підприємство було засноване в 1990 році і відразу ж взяло напрямок на якість і постійне впровадження інноваційних технологій. Завжди дотримуючись професіоналізму і домагаючись бездоганної якості, підприємство швидко запрацювало собі репутацію відповідального виконавця і постачальника.

Продукція KAN-therm пізнавана у всьому світі. Сьогодні цю повну інсталяційну мультисистему, створену за допомогою сучасних рішень в області санітарного, технологічного і опалювального обладнання можна зустріти в будь-якому куточку земної кулі. Виробництво продукції здійснюється під суворим наглядом відділу контролю якості, оснащеного сучасною дослідницькою лабораторією. За випускаються виробами також проводиться зовнішній контроль з боку незалежних лабораторій. Виробництво, як і вся діяльність фірми, відбувається під наглядом системи Менеджменту Якості ISO 9001: 2008, підтвердженої сертифікатом від відомого міжнародного інституту Lloyd’s Register Quality Assurance Limited.

Системи KAN-therm відповідають екологічним стандартам в сучасному будівництві відповідно до норм, які оцінюють енергозбереження та вплив будівель на навколишнє середовище. KAN підтримує конструкційні рішення і вибір матеріалів відповідно до принципів сталого екологічно безпечного будівництва. Використання системи KAN-therm може привести до зниження споживання води в будинку, дозволить оптимізувати енергоспоживання, може поліпшити тепловий комфорт в приміщеннях. Також гарантує стабільну якість питної води. Для всіх інвесторів, яким близькі принципи сталого екологічно безпечного будівництва, вибір обладнання KAN-therm – це шлях до підвищення екологічної привабливості їх об’єктів!

Поширити в соцмережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CALL ME
+
Надіслати!
0

Мій кошик

%d блогерам подобається це: