Новинки сантехніки

Що таке термостат(термостатичний змішувач)?

Posted On Серпень 3, 2017 at 9:14 pm by / No Comments

Термостат (або термостатичний змішувач) являє собою незамінний елемент обладнання для душу. Він безпечний, зручний і економічний у користуванні, а також забезпечує максимум задоволення від прийняття душу, захищаючи Вас і Ваших близьких від небезпеки отримання опіків.

Що являє собою термостатичний змішувач для душу?

Термостатичний змішувач підтримує температуру води в душі на заданому рівні на всьому протязі купання. Він захищає Вас від раптових перепадів температури і напору надходить в душ води, тому, навіть якщо, поки Ви приймаєте душ, хтось відкриє змішувач на кухні або скористається змивом, це не відіб’ється на температурі води в душі.
Яким чином працює термостатичний змішувач?
Термостат змішує гарячу і холодну воду для отримання води заданої Вами температури і негайно реагує на будь-які зміни температури або напору надходить водопровідної води, коректуючи пропорції змішування. У разі припинення надходження холодної води з водопроводу термостат автоматично припинить подачу води користувачеві.

У чому його переваги?

Термостат має трьома ключовими перевагами: це безпека, зручність і економічність.

Безпека: Задана Вами температура води буде підтримуватися на всьому протязі купання, таким чином виключається ймовірність отримання опіків і дискомфорту через раптових стрибків температури або напору води в системі водопостачання.

Зручність: Наші термостатичні змішувачі будуть підтримувати температуру води в душі на заданому Вами рівні, а Вам залишиться лише розслабитися і насолоджуватися прийняттям душу. Якщо Ви призупините надходження води (наприклад, для того, щоб нанести на волосся шампунь), то при подальшому її включенні термостат автоматично забезпечить колишню температуру.

Економічність: Встановивши термостатичний змішувач, Ви зможете економити як воду, так і енергію. Завдяки забезпечується їм економії ресурсів і засобів термостатичний змішувач окупить свою вартість за короткий час.

Оберіть безпеку та комфорт власної оселі!Ми пропонуємо найширший вибір термостатів, термостатичних змішувачів для душу та кухні від відомих виробників.

 

 

Поширити в соцмережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CALL ME
+
Надіслати!
0

Мій кошик

%d блогерам подобається це: